בריכה נעלמת

בריכה נעלמת – מוצר איכותי לבטיחות הבית

בריכה נעלמת היא חלומם הרטוב של אנשים רבים. בריכה זו היא למעשה בריכה מתקדמת מאוד אשר בה יכולים לבחור מתי אנחנו רוצים לעשות בה שימוש ומתי אנחנו רוצים להעלים אותה. למעשה בריכת שחייה זו היא בריכה אשר אנחנו יכולים לכסות אותה “ולהעלים” אותה לפי הצורך והרצון האישיים שלנו. בריכה זו מאפשרת לנו ליהנות מתי שאנחנו רוצים מהבריכה שלנו, ולהיות בטוחים שאף אחד לא יכול להשתמש בה (ולהסתכן בטביעה) כאשר איננו מעוניינים. זהו פתרון מושלם למשפחות הרוצות בריכת שחייה בבית, אבל חוששת לבטיחות הילדים שלהן.

בריכה נעלמת – יתרונות אסתטיים

בריכת שחיה נעלמת בעלת יתרונות אסתטיים רבים. רצפה נעלמת לבריכות  שחייה יכולה להיות יפה מאוד ואיכותית מאד. זהו מוצר מאוד מתקדם ומאוד ייחודי. למעשה הוא מציע עיצוב מגוון לבריכה ולסביבתה, מנגנון הפעלה מבוסס על הידראוליקה עם מים ולא עם שמן, לשם בטיחות הרוחצים בבריכה. רצפות נעות אלו יכולות לעמוד במגוון רחב של מזגי אוויר ותנאי סביבה. הן מעוצבות באופן מותאם ייחודית לתנאי השטח, למאפיינים של המבנה ולרצון הלקוח, גם מבחינת המנגנון שלהן וגם מבחינת העיצוב שלהן. היתרון של רצפות אלו הוא עמידות גבוהה בפני חומרים כימיים, והן יכולות לשמש באופן אמין ומוצלח מאוד במשך עשרות שנים.

רצפה הידראולית מתרוממת בבריכת שחיה – פיתוח ייחודי של חברת אגור מפעלות הנדסה

רצפה הידראולית מתרוממת בבריכת שחייה הינה פיתוח טכנולוגי מתקדם מאוד וייחודי לחברת אגור הנדסה. חברת אגור הנדסה פיתחה במהלך שנים רבות רצפה מתרוממת לבריכה אשר באמצעות לחיצת כפתור אחת ניתן להעלים אותה או להפוך אותה לניראית. ניתן לעצב את הבריכה ואת החיפוי הייחודי שלה באופן מותאם אישית. החיפוי של הבריכה יהיה מסוגים שונים של עץ, סוגים שונים של זכוכית צבעונית, זכוכית אטומה או זכוכית שקופה, מסוגים שונים של משטחי אבן, פסיפס, אריחים שונים ואפשרויות אחרות.

בריכה נעלמת – לאיזה בתים זה מתאים?

הבריכה הנעלמת הינה מוצר יוקרתי מאוד והמחיר שלה איננו זול. אולם, תמורת מחיר זה אנו יכולים להינות ממוצר יוקרתי מאוד ורב תכליתי. מוצר זה עושה שימוש במגוון טכנולוגיות הנדסיות והוא מאפשר לנו לשדרג את הבריכה הפרטית שלנו ואת איכות החיים שלנו. הבריכה הנעלמת יכולה להתאים לבתים פרטיים, כבריכת שחיה פרטית בתוך הדירה או בחצר.

למה חשוב להשקיע בעיצוב הבריכה בבית שלנו?

חשוב מאוד להשקיע באיכות ועיצוב הבריכה בבית שלנו. השקעה בעיצוב בריכת השחייה הפרטית שלנו אנחנו הופכת את הבית למקום יוקרתי יותר. הרצפה המתרוממת והטכנולוגיה המתקדמת שלה, אשר מבוססת על מים כנוזל הידראולי, מאפשרות לנו למנוע כתמים של שמן וליהנות מאיכות חיים, ובכך להאריך את אורך החיים של הבריכה ואת האיכות שלה.

בריכה נעלמת – והפיכת בריכת השחייה שלנו למתאימה לבית עם ילדים

בריכה נעלמת יכולה להיות פתרון מושלם וטוב מאוד עבור אנשים הרוצים בבית בריכת שחייה אבל רוצים גם בית בטוח לילדים, מוצר ייחודי זה מאפשר לנו להיות שקטים ובריכת השחייה שלנו לא תפר את השלווה ולא ותסכן את ביטחון הילדים שלנו.

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.

מאמרים קשורים

עיצוב בריכות שחיה בגינה
היתרונות של רצפה הידראולית מתרוממת בבריכת שחיה
תפריט