בתי יוקרה- מהמסד עד הטפחות


בתי יוקרה מכונים כך על שום גודלם, האזור בהם הם בנויים והעיצוב המוקפד שלהם, לרוב פרי עבודת מעצב פנים ידוע וארכיטקט מהשורה הראשונה, שתכנן בהקפדה יתרה את המבנה כולו.
לצורך העניין גם פנטהאוז יכול להיכלל בקטגורי בתי יוקרה, בהתחשב בגודלו, בעיצוב היוקרתי והמיוחד ובפריטים הרבים המאפיינים אותו החל ממערכות סאונד מתקדמות, דרך פריטי נגרות ייחודית וגופי תאורה מעניינים וכלה בבריכת השחייה הפרטית.

כל הפריטים מתוכננים כך שתהיה הקפדה מיוחדת על האסתטיקה, היופי, הנוחות ומעבר לכל – הבטיחות.
כשמדובר בבריכת השחייה שלכם, היא אינה יוצאת מן הכלל וזכאית אף היא ליחס מוקפד ומיוחד.

בתי יוקרה עם בריכת שחייה

[לחצו כאן לסרטון]

בעלי בתי יוקרה רבים לא תמיד שלמים עם רעיון הקמת בריכת שחייה פרטית בגג הפנטהאוז, בגג הוילה או בגינה.
הסיבה להתלבטות היא כי לאחר השקעה רבה של כסף, מחשבה, תכנון וירידה עד לפרטים הקטנים, עולה החשש כי הבריכה, או נכון יותר אמצעי הבטיחות שתנקטו סביבה,יכערו את החלל המתוכנן בקפידה, תגזול פלח נכבד משטח המיוחד לאירוח, נופש ומשחק הילדים, ותהיה מעין פיל לבן ולא ממש אטרקטיבי.
לכל המתלבטים החדשות הטובות הן כי לא צריך לוותר על חלום בריכת השחייה והפתרונות המוצעים לכם על ידי אגור הנדסה משלבות בטיחות מקסימלית, שימור המראה היוקרתי והמוקפד ועם עיצוב בריכות ותכנונן כך ששטח הבריכה ינוצל במלואו בכל עת שתחפצו בכך.

בתי יוקרה עם פתרונות אולטימטיביים

[לחצו כאן לסרטון]

הרעיון העומד מאחורי הפיתוח של אגור הנדסה, מומחים בפתרונות הנדסיים חדשניים ועם טכנולוגיה מתקדמת הוא עיצוב בריכות שחייה ותכנון שלהן כך שתהיה לכם האפשרות לסגור את הבריכה באמצעות רצפה צפה.
אולי המונח צפה אינו מדויק, מאחר ומדובר ברצפת הבריכה אותה ניתן להרים עד לגובה שפת הבריכה באמצעות מנגנון חכם. הרצפה עולה ויוצרת מכסה לבריכה ובו ברגע אתם מקבלים משטח פנוי לאירוח,למסיבת קוקטייל לריקודים, למשחקים ועוד.
המשטח מותאם במלואו ליתר סביבת הבריכה, בין אם מדובר בעץ, אבן עם פסיפס ועוד.

לא רק זאת, המנגנון מאפשר עצירה שלו בכל שלב, כך שאם תרצו בריכה לא מאד עמוקה כדי לאפשר לקטנטנים להשתכשך בה בבטחה, תוכלו לעשות זאת בכל עומק בו תבחרו ולעצור את הכפתור האחראי להעלאת כיסוי הבריכה.
הפתרון הזה הוא לא רק נפלא, ייחודי ואלגנטי עד מאד, הוא גם בטיחותי מאין כמוהן, מאפשר שימור הבריכה במקום כיסוי שלה מדי ערב, ושימור טמפרטורת המים לאורך זמן.

מראה הבית היוקרתי והמעוצב לא נפגע אלא רק משתפר עוד יותר ואתם נהנים מבית יפהפה מבלי לוותר על חלום הבריכה.
אגור הנדסה מזמינים אתכם לצפות בסרטון הממחיש את הרעיון העומד מאחורי הבריכה עם הרצפה המתרוממת, ולפגישת יעוץ לתכנון רצפה מתרוממת לבריכה או פתרונות טכנולוגיים חדשניים נוספים לבריכת השחייה שלכם, בין אם היא ממוקמת בגינה, בגג או בחצר בית היוקרה שלכם.

בהשקעה של כמה מאות אלפי שקלים, תיהנו מתכנון ועיצוב ייחודי ביותר של בריכת השחייה שלכם, ותקבלו תמורה מלאה להשקעה.